در هر اعتراضی، سه خط قرمز انقلاب، رهبری و مردم باید حفظ شوند

حسن بیادی دبیرکل حزب ابادگران جوان در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوع خود اظهار کرد: حزب آبادگران جوان سه خط قرمز دارد که شامل حفظ نظام، حفظ حریم رهبری، حفظ شئونات و حقوق شهروندی مردم می‌شود و برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

او در مورد اغتشاشات اخیر گفت: هرشخصی آزاد است تا طبق مراحلی که در قانون پیش‌بینی شده است به نابسامانی‌های موجود کشور اعتراض کند، اما این سه خط قرمز را باید رعایت کند تا انقلاب، رهبری و مردم آسیب نبینند.

فعال سیاسی اصولگرا گفت: حزب آبادگران جوان درحال حاضر در ۱۵ استان کشور فعال است و با همه احزاب سیاسی دلسوز نظام همکاری می‌کنیم تا بتوانیم جلب مشارکت حداکثری مردم را در صندوق‌های رای داشته باشیم.

دبیرکل حزب آبادگران جوان یادآور شد: یکی از برنامه‌های ما چگونگی انتخاب نامزد‌های انتخاباتی است، همچنین یکی دیگر از برنامه‌های ما باتوجه به معضلات اجتماعی، سیاسی و انشقاق بین جناح‌های سیاسی، چگونگی حضور در انتخابات است که به صورت مستقل وارد انتخابات شویم یا اینکه با گروه‌های سیاسی دیگر ائتلاف کنیم.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *