در حمله جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی به دیرالزور ۲۴ غیرنظامی کشته شدند

در حمله جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی به دیرالزور 24 غیرنظامی کشته شدندبه گزارش  حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ منابع محلی اعلام کردند: در حمله جدید جنگنده های ائتلاف آمریکایی به تجمع آوارگان سوری در جنوب شرق دیرالزور که شامگاه سه‌شنبه ۸ اسفندماه رخ داد، ۲۴ غیرنظامی کشته شدند.

جنگنده های به اصطلاح «ائتلاف بین‌المللی» به سرکردگی آمریکا دو روز گذشته نیز ۲۹ غیر نظامی را در روستاهای ‘الشفقه’ و ‘ظهره علونی’ در شرق دیرالزور سوریه کشته و شماری را نیز زخمی کردند.

جنگنده های به اصطلاح «ائتلاف بین‌المللی» به سرکردگی آمریکا، یک هفته قبل نیز قتل عام دیگری را در شهرک هجین در شرق دیرالزور مرتکب شده و با هدف قراردادن خانه های شهروندان ساکن این شهرک، ۱۲ غیرنظامی را به قتل رساندند.

این جنگنده ها هفته گذشته نیز قتل عام دیگری را در روستای البحره در حومه شرقی دیرالزور مرتکب شده و با هدف قراردادن خانه های شهروندان ساکن این روستا، ۱۶ غیرنظامی سوری از جمله ۹ زن را به قتل رساندند.

جنگنده های «ائتلاف آمریکایی» در بهمن ماه نیز با هدف قراردادن منازل شهروندان در شهرک الشعفه، کشتار دیگری در این شهرک در ریف شرقی دیرالزور مرتکب شده بودند که در نتیجه ۱۵ نفر غیرنظامی جان باختند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *