درمان رایگان مصدومان ضایعه نخاعی زلزله استان کرمانشاه/استان تهران، صدرنشین فعالیت کانون‌های دانشجویی هلال احمر

بسته هلال احمر برای یازدهم فروردین//درمان رایگان مصدومان ضایعه نخاعی زلزله استان کرمانشاه/استان تهران، صدرنشین فعالیت کانون‌های دانشجویی هلال احمربه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛رویدادهای بهمن ماه سال ۹۶ جمعیت هلال احمر را در این بسته خبری مشاهده کنید.

درمان رایگان مصدومان ضایعه نخاعی زلزله استان کرمانشاه

علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در سوم بهمن ماه سال ۹۶ گفت: مصدومان ضایعه نخاعی زلزله استان کرمانشاه، به صورت رایگان تحت درمان هستند و خدمات توانبخشی و درمانی را دریافت می‌کنند و توانبخشی و درمان مصدومان ضایعه نخاعی زلزله زده، امری زمان بر است.

وی در ادامه تصریح کرد: مصدومان زلزله زده‌ای که دچار هر گونه ضایعه نخاعی شده‌اند باید صبور باشند تا پزشکان و پرستاران حاذق بیمارستان نور افشار دوره درمانی آن‌ها را با موفقیت طی کنند.

استان تهران، صدرنشین فعالیت کانون‌های دانشجویی هلال احمر

علی گنج کریمی، معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در بیست و سوم بهمن ماه سال ۹۶ اظهار کرد: در حال حاضر بیش از یک هزار و ۱۰۰ کانون دانشجویی در دانشگاه‌های سراسر کشور فعالیت می‌کنند و ۲۰ مجوز جدید هم، طی روزهای اخیر برای آغاز به کار کانون‌های دانشجویی جدید با درخواست شعبه آن ها در استان های مختلف صادر شده است.

گنج کریمی با اشاره به در صدر بودن استان تهران در فعالیت کانون‌های دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تاکید کرد: بیشتر کانون‌های دانشجویی در استان تهران قرار دارند و استقبال خوبی از عضویت در این کانون ها از طرف جوانان دانشجو صورت می گیرد.

تعامل سازمان جوانان هلال احمر با دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای کارآفرینی

 علی قلعه گنج کریمی، معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در ۲۴ بهمن ماه سال ۹۶  اظهار کرد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی تفاهم نامه‌ای را با دانشگاه فنی و حرفه ای به امضا رسانده است.

گنج کریمی تاکید کرد: بر اساس این تفاهم نامه بخشی از تعاملات سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و به منظور اشتغال و کارآفرینی با مشارکت اعضای کانون های دانشجویی در رشته های مختلف انجام می شود.

۱۳ کشته و مجروح بر اثر سقوط اتوبوس به دره در یاسوج

شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: صبح روز ۲۵ بهمن ماه در محور یاسوج-سمیرم یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر۶۷ محور یاسوج -سمیرم دوراهی تنگ رواق محدوده دنا سی سخت-سرتنگ(توت نده) در استان کهگیلویه و بویراحمد از جاده منحرف و به دره سقوط کرد.

فتحی یادآور شد: بر اثر این سانحه ۱۳ تن کشته و مجروح شدند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *