خرده فروش مواد مخدر با همکاری پیک موتوری دستگیر شد

دستگیری خرده فروش مواد مخدر با همکاری پیک موتوری اینترنتیبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ داریوش امرایی رییس کلانتری ١٠۵ سنائی اظهار کرد: روز گذشته درخواستی برای موتور سوار یکی از پیک‌های اینترنتی ارسال می‌شود و موتور سوار در زمان مراجعه برای تحویل بسته، فرد درخواست دهنده را در خیابان می‌یابد. کالا، جعبه جواهر کوچکی بود که ظاهری شبیه به هدیه داشته است. اما موتور سوار با توجه به آموزش‌هایی که در مجموعه دریافت کرده بود، در مسیر به درستی به بسته مشکوک می‌شود و با پشتیبانی تماس می‌گیرد.

او افزود: پشتیبانی شرکت با مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ تماس گرفته و طی راهنمایی‌هایی که توسط پلیس دریافت می‌نماید از موتور سوار می‌خواهد که در محل کلانتری ١٠۵ سنائی حاضر شود و بسته مشکوک را تحویل پلیس دهد پس از باز کردن مشخص شد این بسته حاوی مواد مخدر از نوع گراس بوده و صورتجلسه‌های مربوطه تنظیم می‌شود؛ همچنین تیم عملیات کلانتری با همراهی پیک موتوری بسته را به مقصد می‌رسانند تا تحویل گیرنده مواد مخدر را شناسایی کنند، که با راهنمایی این موتور سوار موفق به دستگیری فرد مورد نظر و کشف بیش از ١٠٠ گرم مواد مخدر از نوع گراس میگردند.

وی تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی‌های اولیه اظهار داشت به جهت اینکه در فرآیند خرید و فروش مواد مخدر در معرض دستگیری ماموران قرار نگیرند از این شگرد استفاده می‌کردند.

سرهنگ امرایی به کلیه گردانندگان این گونه شرکت‌ها توصیه کرد که با برگزاری دوره‌های آموزشی موتور سواران آنان را با خطرات احتمالی شغل شان آشنا کرده تا قربانی سوء استفاده متخلفان قرار نگیرند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *