حکم اعدام بابک زنجانی قطعا اجرا می‌شود

حکم اعدام بابک زنجانی قطعا اجرا می‌شودبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در دوره مشترک تعالی اساتید و نخبگان بسیجی حوزه‌های علمیه استان‌های خراسان رضوی، قم، تهران و اصفهان در مشهد با اشاره به مشکلات قوه قضائیه اظهار کرد: این دستگاه متناسب با شأن جمهوری اسلامی نیست، کمبود کادر قضایی و اداری داریم و به لحاظ اعتبار و نیروی انسانی استقلال نداشته و وابسته به دولت است، کسانی که به قوه قضاییه اشکال می‌کنند اگر در مقام محکمه و کرسی قضاوت بنشینند، مشکلات را می‌بینند.

وی گفت: همین پرونده مالی موسسه اعتباری ثامن الحجج ۱۲۰ جلد است که قاضی باید همه آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد و یا موضوع بابک زنجانی همین طور است. به دنبال برگشت بیت المال هستیم، اما بدانید حکم او اعدام است و قطعا اعدام می‌شود.

دادستان کل کشور به ماجرای خرید دو تن سکه نیز اشاره و بیان کرد: این موضوع به درستی مطرح نشده است. خریدار یک فرد دلال است که نوچه‌هایی داشته، نیروی انتظامی به ما گفته اگر محاسبه شود، طبق اسناد و مدارک طی سه سال، دو تن سکه جمع می‌شود، اما سکه‌ای تحویل دستگاه قضایی نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری افزود: آیا اگر بانک مرکزی اعلام به فروش سکه کند، خریدار آن مجرم است؟، مگر اینکه معلوم شود خریدار به دنبال اخلال در نظام پولی و بانکی کشور بوده است.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *