حضور ۵۵ هزار نیروی پلیس در گردنه‌های برف گیر

حضور 55 هزار نیروی پلیس در گردنه‌های برف گیربه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه آغاز طرح ترافیکی زمستان ۹۶ در جمع خبرنگاران گفت: این مانور در بیش از ۱۰۰ نقطه برف گیر کشور برگزار می‌شود و همکاران ما از نظر ترافیکی و امدادی به مردم خدمت‌رسانی خواهند کرد.

وی سرعت غیرمجاز را از مهمترین عواملی خواند که سال گذشته عامل بیشترین تصادفات بوده و تاکید کرد: ۸۰ درصد تصادفات به علت سرعت غیرمجاز رخ داد.

رئیس پلیس راهور با بیان اینکه به رانندگان توصیه می‌کنم برای عبور از نقاط برف گیر به تجهیزات و زنجیر چرخ مجهز باشند،بیان کرد: گاهی اوقات کولاک به صورت محلی، منطقه ای را فرا می‌گیرد و تردد سخت می‌شود و از این رو پیش‌بینی تجهیزات ضروری است.

وی تصریح کرد: در این مانور همه دستگاه‌ها در حد مقدورات به صحنه آمده‌اند و پلیس هم در این ایام نیروهای بخش‌های دیگر را به کمک پلیس راهور آورده است.

سردار مهری با بیان اینکه ۵۵ هزار نیروی پلیس در سطح گردنه‌ها مستقر می‌شوند،گفت: ما هر چه را در توان داشتیم بر اساس مقدورات برنامه‌ریزی کردیم و امیدواریم برنامه خوبی برای پیشگیری از سوانح داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *