حضور امثال من به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات کمک می‌کند

تایید صلاحیت احمدی‌نژاد هیچ جای نگرانی برای نظام ندارد/حضور امثال من به حضور حداکثری مردم در انتخابات کمک می‌کند

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی کواکبیان در نطق میان دستور خود با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات و ثبت نام خودش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور امثال من به حضور حداکثری مردم در انتخابات کمک می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه هر چه میزان مشارکت مردم بالاتر باشد اقتدار نظام در جهان پرتلاطم کنونی بیشتر خواهد شد، از مردم ایران خواست، گلایه‌ها را کنار گذارند و با چشم‌پوشی از کاستی‌ها در انتخابات شرکت کنند و اقتدار نظام را رقم زنند.

کواکبیان با بیان اینکه هر گونه اقدام از سوی نهادهای حکومتی که بخواهند مشارکت مردم را کاهش دهند خلاف خواسته‌های مقام معظم رهبری است، تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی و انتظامی باید بدانند گرایش های سیاسی انها نباید مانع از بی‌طرفی کامل و نادیده گرفتن حق مردم به عنوان حق‌الناس شود.

وی با تاکید بر اینکه شورای نگهبان باید نقش تاریخی خود را نسبت به عدم صلاحیت‌ها و تایید صلاحیت ها ایفا کند، اظهار داشت: اگر عدم حضور در جریان‌های سیاسی و احزاب مانع از رجال سیاسی بودن نیست، در این صورت نداشتن سابقه وزارت هم نباید مانع مدیر بودن باشد.

انتهای پیام/ 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *