حجت‌الاسلام رحیمیان حادثه سیل آذربایجان و کشته شدن تعدادی از مردم فوعه و کفریا را تسلیت گفت

حجت‌الاسلام رحیمیان حادثه سیل آذربایجان و کشته شدن تعدادی از مردم فوعه و کفریا را تسلیت گفتبه گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به مصیبت تاثرانگیز وارده بر جمعی از هموطنانمان در حادثه سیل آذربایجان و نیز شهادت تعدادی ازکودکان و مردم فوعه و کفریا در سوریه ضمن تسلیت و ابراز همدردی، جنایت تروریستی در سوریه را محکوم کرد.

حجت‌الاسلام رحیمیان اظهار داشت: حادثه سیل اخیر در استان آذربایجان شرقی باعث شد، از این مصیبتی که برای مردم خوب و هموطنان بسیار عزیزمان در منطقه شمال غربی کشور اتفاق افتاده متاسف و متاثر شویم و این حادثه را به خانواده‌ها و بازماندگان این عزیزان صمیمانه تسلیت عرض می‌کنیم و برای آنها از درگاه خداوند صبر و اجر درخواست می‌کنیم و غفران و رحمت الهی را برای این عزیزان از دست رفته از محضر خداوند طلب می‌کنیم.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تأکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری هم اظهار همدردی کردند و دستور دادند و مؤکدا از مسئولان خواستند، باید هر چه بیشتر و هر چه زودتر تا آنجا که می‌توانند در رفع کاستی‌ها و گرفتاری‌های مردم کوشا باشند و در حدی که در توان نظام است باید این مصیبت را در زندگی آنها تسلی دهند.

وی همچنین به حادثه تروریستی سوریه اشاره کرد و گفت: در چند روز گذشته همزمان مصیبت بسیار تلخ دیگری را شاهد بودیم؛ یعنی جنایت وحشتناک تکفیری‌ها در حلب سوریه که در این حادثه تروریستی بیش از ۱۰۰ نفر از زنان و کودکان بی‌گناه به فجیع‌ترین وضع ممکن و ناجوانمردانه به شهادت رسیدند.

وی یادآور شد: این افراد از اهالی فوعه و کفریا بودند و شیعیانی بودند که بعد از چندین سال محاصره بسیار سخت تلاش شده بود آنها از آن محاصره خارج شوند اما در مسیر رسیدن به حلب تکفیری‌ها این جنایت بزرگ را مرتکب شدند که بسیار باعث تآثر شد.

حجت‌الاسلام رحیمیان خاطر نشان کرد: آنچه بیشتر از این مصیبت انسان را رنج می‌دهد، حمایت غربی‌ها و آمریکا از این جریان تفکیری است که جنایت و جنایتکار اصلی در این قضیه خود آمریکاست، آنها نه تنها مانع نشده و هیچ گونه اظهار تاسفی نسبت به این جنایت ندارند بلکه عامل اصلی پشت پرده این قضایا جنایتکاران آمریکایی هستند.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پایان اظهار داشت: ما امیدواریم و مطمئن هستیم این جنایت‌ها و ظلم‌ها نتیجه‌اش نابودی هر چه زودتر جنایتکاران و عوامل پشت پرده آن یعنی آمریکا و غرب خواهد بود.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *