جنبش‌های دانشجویی استکبار ستیزی را زنده نگه می‌دارند

جنبش های دانشجویی استکبار ستیزی را زنده نگه میداردکمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره نقش دانشجویان در عرصه های مختلف کشور اظهار کرد: دانشجویان طیفی هستند که اصولا دغدغه مسائل مختلفی مانند روابط کشورها، عدالت اجتماعی، استکبار و جنایت های آمریکا در حق ملت ها را دارند.

وی افزود: جنبش دانشجویی در ایران از دیرباز فعال بوده و در این راه شهدای بی شماری از جامعه دانشجویان در راه مبارزه با استکبار و دفاع از منافع ملی کشور به نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم شده است و در واقع این قشر نماد استکبار ستیزی، ایستادگی و فداکاری هستند.

 سجادی تصریح کرد: قشر دانشجو همواره مورد توجه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده‌اند و رهبر معظم انقلاب همواره در جلسات دانشجویی حضور می‌یافتند و اکنون نیز دیدار های موثری را با آنان برگزار می کنند.

 سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان کرد: روز ۱۶ آذر اهمیت به سزایی دارد و تبلور واژه استکبار ستیزی است به همین دلیل مسئولان نیز موظفند پاسخگوی دانشجویان بوده و درباره دغدغه آنها در رابطه با مسائل مهم کشور با این قشر به بحث و گفتگو بنشینند، البته دانشجویان نیز باید همواره درباره خواسته‌های معقول خود مطالبه گر باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان در دوران رژیم پهلوی در برابر استبداد های این رژیم هیچ‌گاه ساکت نشستند و در مجموع جنبش‌های دانشجویی می‌توانند منجر به آگاهی سازی شوند و استکبارستیزی را زنده نگه دارند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *