جناب آقای مهندس نیازی مدیر عامل محترم شرکت نگین آرای آسیا

جناب آقای مهندس نیازی
مدیر عامل محترم شرکت نگین آرای آسیا

باسلام احتراما بازگشت به نامه شماره ۹۸/۲۱/۶۲۰۰ مورخ ۹۸/۴/۲ آن شرکت در خصوص عدم ورود و خروج خودرو از میدان شهید صارمی به مجتمع تجاری مگامال براساس اعتراض ساکنین شهرک اکباتان ، باطلاع می رساند ایجاد مسیر دسترسی به آن مجتمع از اتوبان شهید ستاری به دلیل کاهش بار ترافیکی در معابر داخلی شهرک اکباتان با استقبال همشهرکیان روبرو گردید، ولی متاسفانه پس از گذشت مدتی جهت بستن معبر ورود و خروج از میدان شهید صارمی به مجتمع مگامال اقدامی بعمل نیامد و در نامه ارسالی با کمال تعجب مرقوم فرمودید که بر اساس اعتراض ساکنین فاز ۲ این عمل متوقف شده است.
در پاسخ عنوان می گردد، اهالی فاز ۲ شهرک اکباتان که از نزدیک درگیر مشکلات ترافیکی ناشی از حضور مشتریان به مجتمع مگامال هستند، چطور نسبت به بستن معبر مذکور که باعث کاهش بار ترافیکی می گردد، اعتراض نمودند!؟
ساکنین شهرک اکباتان تقاضاهای خود را معمولا از طریق مراجعه به هیات مدیره بلوک‌ها و انتقال پیام ها به هیات مدیره مرکزی انجام می دهند، حال چگونه اهالی فاز ۲ با مراجعه مستقیم به مجتمع مگامال نسبت‌ به بستن معبر میدان شهید صارمی اعتراض نموده اند!
در حال حاضر کلیه بلوکهای فاز ۲ شهرک اکباتان نسبت به عدم بستن معبر جهت ورود و خروج خودروها از میدان شهید صارمی اعتراض دارند.
لذا خواهشمند است دستور فرمایید جهت احترام به خواسته اهالی شهرک اکباتان نسبت به بستن معبر مذکور و عدم ورود و خروج خودرو از میدان شهید صارمی به مجمتع مگامال اقدام عاجل صورت پذیرد.
با تشکر

حسین کرد
رئیس هیات مدیره مرکزی شهرک اکباتان

رونوشت :
_آقای مهندس حیدری شهردار محترم منطقه ۵ تهران
_آقای مهندس زمانی شهردار محترم ناحیه ۶ منطقه ۵ تهران
_سرهنگ همه خانی رئیس محترم راهنمایی و رانندگی منطقه ۵ تهران
_ خانم تبریزی دبیر محترم شورایاری شهرک اکباتان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *