جناب آقای مهندس زمانی شهردار محترم ناحیه ۶ منطقه ۵ تهران

جناب آقای مهندس زمانی
شهردار محترم ناحیه ۶ منطقه ۵ تهران

باسلام احتراما همانطور که استحضار دارید جاده سلامت فاز دو، محل تردد عابرین و انجام ورزش پیاده روی ساکنین بلوک‌های فاز ۲ می باشد و در این خصوص کاستی هایی وجود دارد که توجه آن مقام محترم را بدان معطوف می دارد.
۱_ گسترش دستفروشان موجب تجمع افراد گردیده و عملا جاده سلامت به بازار مکاره تبدیل شده است و استفاده مفید از آن برای عابرین پیاده محدود گردیده و علاوه بر معضلات مترتب، آلودگی دیداری را هم افزایش داده است.
۲_ تردد بیش از پیش موتور سیکلت ها در معبر مذکور که عمدتا مربوط به سوپر مارکت ها و فست فودهای واحد های تجاریست، ایمنی و امنیت عابرین پیاده را بخصوص برای کودکان و افراد مسن کاهش داده است.
۳_ برخی از نقاط جاده سلامت فاقد روشنایی بوده و با عنایت به اینکه روشنایی محیط تاثیر بسزایی در بالا بردن امنیت دارد، لازم است نسبت به اضافه نمودن علمک های روشنایی و یا ترمیم چراغهای مذکور اقدام گردد.
۴_ با عنایت به قدمت موزائیک های مفرش شده در جاده سلامت، در برخی نقاط موزائیک های مذکور کنده شده و یا لق می باشد، لذا مرمت بستر جاده سلامت ضروری بنظر می رسد.
۵_ ادوات و وسائل ورزشی همگانی مستقر در جاده سلامت دچار خرابی و شکستگی شده است، با توجه به استفاده ساکنین بلوک‌ها، لازم است نسبت به تعمیر و بازسازی آنها اقدام گردد.
با عنایت به مطالب مذکور، خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به رفع مشکلات مذکور، اقدام لازم بعمل آید.
پیشاپیش از عنایتی که مبذول خواهید داشت، سپاسگزاریم
باتشکر

حسین کرد
رئیس هیات مدیره مرکزی شهرک اکباتان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *