ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده تاکسیرانان آغاز شد

ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده تاکسیرانان آغاز شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده(افراد تحت تکفل) تاکسیرانان خبر داد و گفت: سازمان در راستای ارتقای سطح سلامت و رفاه خانواده تاکسیرانان اقدام به ثبت نام خانواده تاکسیرانان برای پوشش بیمه تکمیلی درمان می نماید.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تاکید کرد: تنها تاکسیرانانی مجاز به ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده(افراد تحت تکفل) هستند که ثبت نام بیمه تکمیلی خود را در اردیبهشت ماه تکمیل کرده اند.

وی در خصوص نحوه ثبت نام گفت: تاکسیرانان می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی و یا مراجعه حضوری به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانان نسبت به ثبت نام افراد تحت تکفل خود اقدام نمایند.

قنادان تصریح کرد: سقف تعهدات بیمه برای هریک از اعضای خانواده تاکسیران نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است و از رانندگان مشمول طرح خواست در اسرع وقت برای ثبت نام به سایت سازمان مراجعه نمایند.

بنابر این گزارش، مهلت ثبت نام تا ۳۱ مردادماه ۹۷ بوده و تاکسیرانانی که صرفا در مرحله اول فراخوان در اردیبهشت ماه سال جاری ثبت نام خود را انجام داده اند، می توانند بر اساس ضوابط قید شده، در این طرح شرکت کنند.

همچنین تاکسیرانان می توانند در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۸۰۴۸ داخلی ۲۱۳-۲۱۶ اداره رفاه تاکسیرانان تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *