تکاوران نیروی دریایی ارتش منشاء رشادت‌ها در دوران دفاع مقدس هستند

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در مرکز فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم (ع) مستقر در منجیل ضمن ارزیابی از توان رزمی تکاوران از یگان‌های آموزشی، اماکن فرهنگی، ورزشی و میدانی بازدید کرد.

دریادار خانزادی، تکاوران دریایی را دست بلند فرمانده در عرصه دفاع عنوان کرد و افزود: این مجموعه آموزشی و رزمی به عنوان یکی از منحصر به فرد‌ترین مراکز آموزشی نیروی دریایی ارتش است که در عرصه‌های گوناگون با کسب آموزش‌های رزمی و معنوی می‌توانند نقش بسیار مهمی در دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب ایفا کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: دشمن بعثی با حمایت استکبار جهانی به کشور عزیز ما حمله کرد، اما در همان روز‌های آغازین جنگ با مقاومت مثال زدنی رزمندگان اسلام مواجه شد و دریادلان نیروی دریایی ارتش هم در روز‌های آغازین جنگ توانستند ضربات مهلکی بر نیروی دریایی دشمن وارد کند.

وی با اشاره به رشادت‌های تکاوران همیشه قهرمان نیروی دریایی ارتش در مقاومت ۳۴ روزه خرمشهر قهرمان تصریح کرد: تفنگداران و تکاوران نقش بی بدیل و بسیار مهمی در آن حماسه بزرگ داشتند که این افتخارات در صفحه پرافتخار ملت ایران ثبت شده است.

دریادار حسین خانزادی در سفر یک روزه خود به استان گیلان، با حضور در پایگاه پشتیبانی شمال نیروی دریایی ارتش در منجیل، زمین چمن مصنوعی فوتسال و مهمانسرای شهید کاظمی، آشپزخانه و خشک شویی را نیز افتتاح کرد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *