توضیحات معاون ضد جاسوسی وزارت اطلاعات درباره روند مقابله با اقدامات آمریکا در فراکسیون ولایی

توضیحات معاون ضد جاسوسی وزارت اطلاعات درباره روند مقابله با اقدامات آمریکا در فراکسیون ولاییسید حسین نقوی حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به جزییات جلسه امروز این فراکسیون گفت: امروز فراکسیون میزبان معاون ضد جاسوسی وزارت اطلاعات و همکارانش بود.

وی افزود: گزارش جامعی از اقدامات شبانه روزی وزارت اطلاعات در مقابله با توطئه‌ها و فعالیت‌های سرویس‌های جاسوسی علیه امنیت کشورمان ارائه شد که محور این فعالیت‌ها توسط آمریکا و سرویس‌های جاسوسی صهیونیستی و انگلیسی در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است یعنی حوزه‌های نرم و سخت را هدف قرار دادند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی تصریح کرد: ایشان گزارش مفصلی درباره مقابله با این توطئه‌ها ارائه کرد که نمونه آن انهدام تیم جاسوسی آمریکا بود که پشتیبانی و تدارک‌هایی را دیده بودند.

وی تاکید کرد: در این جلسه برنامه‌های معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات برای مقابله با توطئه‌ها تشریح شد؛ فراکسیون هم از زحمات و تلاش‌های سربازان گمنام و اقدامات شبانه روزی آنها برای مقابله و انهدام این گروه‌ها تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *