تجلیل از مفاخر تهران در ۱۱ منطقه از پایتخت

سیف در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

خبرنگار: کاظمی/تجلیل از مفاخر تهران، در مناطق تهرانمهدی سیف رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به فرا رسیدن روز تهران، اظهار کرد: به این مناسبت مناطق شهرداری تهران امروز یکشنبه(۱۵ مهرماه) برنامه‌های خود را برگزار خواهند کرد.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با بیان اینکه شهروندان می‌توانند در ۱۱ منطقه شهرداری تهران از برنامه‌های شهرداری استفاده کنند، به تشریح این برنامه‌ها پرداخت.

وی با اشاره به اینکه مناطق ۱، ۳، ۴، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۴ و ۲۰ در نقاط از پیش تعیین شده برنامه‌های خود را برگزار خواهند کرد، افزود: یکی از برنامه‌ها این است که در هر منطقه از چهره‌ها و شخصیت‌های فاخر آن منطقه تجلیل به عمل آید.


بیشتر بخوانید: ۳۲۰ اثر ثبت شده در روز تهران معرفی می‌شوند


سیف با بیان اینکه هر کدام از مناطق میزبان یکی از مفاخر فرهنگی، هنری و ورزشی مانند هنرپیشه‌های سینمایی و تلویزیونی و خوانندگان خواهند بود، گفت: قرار شده است تا این شخصیت‌ها با حضور در مناطق از خاطرات تهران قدیم و زندگی هنری خود برای شهروندان خاطره‌گویی کنند.

وی با بیان اینکه موزه فرش در منطقه ۶، موزه آب در منطقه ۳ و موزه موسیقی در منطقه یک، عصر امروز یکشنبه(۱۵ مهرماه) به صورت ویژه برای شهروندان برنامه برگزار خواهند کرد، افزود: علاوه بر اینکه شهروندان توانستند روز شنبه از موزه‌ها به صورت رایگان بازدید کنند، امروز هم می‌توانند در ساعت برگزاری مراسم، از این ۳ مرکز به صورت رایگان بازدید کنند.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با بیان اینکه کتابی را جهت معرفی مناطق تهران تهیه کرده‌ایم که امروز توسط مناطق توزیع خواهد شد، گفت:‌ تلاش می‌کنیم تا در سال آینده بازدید از برج میلاد هم رایگان شود.

سیف در خصوص هزینه‌های برگزاری مراسم روز تهران، تصریح کرد: این مراسم‌ها بر عهده مناطق است و آن‌ها هم به خاطر صرفه‌جویی کارها را به صورت مشارکتی انجام خواهند داد تا هزینه‌ها کاهش یابد.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *