بودجه پیشنهادی دولت برای هوشمندسازی مدارس کافی نیست/ در کمیسیون آموزش بودجه این بخش را افزایش می‌دهیم

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش گفت: بودجه پیشنهادی دولت برای هوشمندسازی مدارس کافی نیست و با نیازهای بخش آموزشی کشور فاصله معناداری دارد.

سعلیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ضرورت هوشمندسازی مدارس، اظهار کرد: بنده معتقدم که در مدارس باید از همه ابزارهای کمک آموزشی استفاده شود و نباید خودمان را در بهره‌گیری از این فناوری‌ها محدود کنیم.

وی با بیان اینکه هوشمندسازی مدارس تاثیر فراوانی در سرعت و تعمیق یادگیری دانش آموزان دارد، ادامه داد: ما نباید دور خودمان دیوار بکشیم و همچنان از ابزارهای قدیم آموزشی استفاده کنیم بلکه باید به فناوری‎ها روز توجه شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اینکه در لایحه بودجه ۹۷ اعتباراتی برای هوشمندسازی مدارس کشور در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: البته بودجه پیشنهادی دولت برای این بخش کافی نیست و با نیازهای بخش آموزشی کشور فاصله معناداری دارد.

سلیمی با بیان اینکه ردیف‌های بودجه سال ۹۷ هنوز نهایی نشده و امکان افزایش بودجه بخش‌های مختلف وجود دارد، خاطرنشان کرد: در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بودجه در نظر گرفته شده برای هوشمندسازی مدارس را اصلاح می‌کنیم و تا جایی که امکان‌پذیر باشد، آن را افزایش می‌دهیم.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *