برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس در ۱۷ استان/ رئیس قوه قضائیه سخنران این مراسم در تهران خواهند بود

برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس در ۱۷ استان

روز پنجشنبه هفته جاری مراسم تشییع این شهدا که مربوط به دفاع مقدس هستند، انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ و رئیس ستاد اجرایی مراسم تشییع شهدای گمنام، صبح امروز شنبه در نشست خبری خود با اشاره به تقارن مراسم تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: روز پنجشنبه هفته جاری مراسم تشییع این شهدا که مربوط به دفاع مقدس هستند، انجام می‌شود. تعدادی از این شهدا شناسایی شده و تعدادی دیگر هم به طور گمنام تشییع خواهند شد.

وی ادامه داد: این مراسم در ١٧ استان برگزار می شود که در برخی استان‌ها تشییع شهدای گمنام، برخی دیگر شهدای شناسایی شده و در دیگر استان ها هم تشییع شهدای گمنام و شناسایی شده، برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد اجرایی مراسم تشییع شهدای گمنام با اشاره به اسامی این استان ها اظهار کرد: در استان های قم، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ایلام، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، هرمزگان، بوشهر، اردبیل، تهران، گیلان، قزوین و خوزستان مراسم تشییع شهدا برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم ساعت ٩ صبح روز پنجشنبه ۶ تیرماه در تهران و از مقابل دانشگاه تهران آغاز خواهد شد و آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه سخنران این مراسم در تهران خواهند بود.

در حال تکمیل….

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *