برگزاری جلسه بررسی عضویت ۴ نماینده متقاضی برای کمیسیون امنیت ملی/ کاندیداها مرفق به کسب آرای لازم نشدند

جمالی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از عدم رای اعتماد به ۴ عضو متقاضی عضویت در این کمیسیون خبر داد.


برگزاری جلسه بررسی عضویت ۴ نماینده متقاضی برای کمیسیون امنیت ملی/ هیچ کدام موفق به کسب آرای لازم نشدندمحمد جواد جمالی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به نشست امروز عصر این کمیسیون گفت: ۴ نفر از نمایندگان متقاضی عضویت در کمیسیون امنیت ملی در نشست امروز حضور پیدا کرده و درباره سوابق کاری خود توضیحاتی را ارائه کردند.

بیشتر بخوانید: ۴ نفر از نمایندگان برای حضور در کمیسیون امنیت ملی درخواست داده‌اند+ اسامی 

نماینده نطنز دار فانی را وداع گفت/ «صفاری نطنزی» فردا در زادگاهش تشییع می‌شود

وی ادامه داد: بعد از درگذشت آقای صفاری نطنزی، ۴ نفر از نمایندگان درخواست عضویت دادند که امروز با حضور امیر آبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس درباره هر کدام از نمایندگان رای گیری انجام شد.

جمالی بیان کرد: بر اساس صحبت انجام شده قرار شد هر یک از این افراد بتوانند برای عضویت نصف به اضافه یک رای حاضرین، یعنی ۹ رای را کسب کنند که هیچ کدام از این نماینده نتوانستند رای لازم را برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی به دست بیاوردند، بنابراین این کمیسیون با همین تعداد اعضا به کار خود ادامه می‌دهد.

روح‌اله حضرت پور، سید مصطفی ذوالقدر، حسن کامران دستجردی و جلیل رحیمی جهان آبادی ۴ نمایند‌ه‌ای بودند که در این کمیسیون حضور یافتند.

انتهای پیام /

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *