«بازدید هیات منتخب مرجع قضایی از چاههای بلوکهای شهرک اکباتان»

«بازدید هیات منتخب مرجع قضایی از چاههای بلوکهای شهرک اکباتان»

به اطلاع همشهرکیان محترم می رساند در ادامه پرونده قضایی در خصوص چاههای بلوکها اقدامات ذیل صورت گرفت.
هیات مدیره مرکزی پس از صدور دستور مقام قضایی در مورد پلمپ چاههای شهرک اکباتان، ضمن ارایه مستندات به رای صادره اعتراض نمود.
مقام قضایی ضمن بررسی و استماع نظرات مقرر نمود، تیمی متشکل از نمایندگان سازمان‌ آب، مرکز بهداشت شمال غرب تهران، شهرداری منطقه ۵، کلانتری ۱۳۵ آزادی بهمراه نماینده هیات مدیره مرکزی به کلیه بلوکها اعزام شده تا ضمن بررسی مجدد وضعیت چاهها و تاسیسات بلوکها، نسبت به جدا نمودن احتمالی آب چاه با آب شرب اقدام نمایند و بحث آلودگی آب چاهها بدلیل استفاده در آبیاری فضای سبز منتفی گردید.
تیم مذکور طی ۱۵ روز فعالیت، از ۳۳ بلوک شهرک اکباتان بازدید نمودند و خوشبختانه مشخص گردید اکثر بلوکها از آب چاه فقط در آبیاری فضای سبز استفاده می کنند و در تعدادی از بلوکها که احتمال تداخل آب چاه با آب شرب وجود داشت با نظر هیات مذکور نسبت به تغییر لوله گذاری اقدام نموده و مجددا مورد ارزیابی و تایید نهایی قرار گرفتند.
در بررسی های مذکور مشخص گردید گزارش هایی که به مقامات قضایی ارایه شده بود، واقعیت نداشته و مسئولین بلوک ها براساس مجوزی که در پروانه بهره برداری داشتند، از آب چاهها بطور قانونی برداشت می کردند.
با اقدام بموقع و مسئولیت پذیری و وقت شناسی هیات مدیره محترم بلوکها، چاههای شهرک اکباتان حفظ گردید و واگذاری آنها به سازمان آب و شهرداری منتفی شد.
جا دارد از کلیه دوستان که با دلسوزی با هیات مدیره مرکزی همراه بودند و با ارایه پیشنهادها مسیر را هموار نمودند تشکر نماییم.
بی شک اقدامات جمعی توام با همدلی و اتحاد باعث اقناع مقام قضایی گردید و امید است این تجربه در همه زمینه ها در برخورد با مشکلات مشترک در محیط مسکونی باعث باز شدن گره‌های بوجود آمده در شهرک اکباتان گردد.
در پایان از کلیه اعضای هیات مدیره بلوکها و مدیران عامل، اعضای شورایاری شهرک اکباتان، وکیل پرونده، پیمانکاران تاسیسات و سایر دست اندرکاران قدردانی می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *