بازداشت مامور قلابی پلیس در سفره خانه‌های شمال تهران

بازداشت مامور قلابی پلیس در سفره خانه‌های شمال تهرانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران با اعلام خبر بازداشت مأمور قلابی توسط پلیس امنیت درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: دو هفته قبل خبری مبنی بر اخاذی از واحد‌های صنفی شمال پایتخت توسط مأموران قلابی به پلیس امنیت تهران بزرگ واصل شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: در بررسی بیشتر توسط مأموران پایگاه یکم پلیس امنیت تهران بزرگ مشخص شد افرادی تحت عنوان مأمور انتظامی، اماکن و سایر ارگان‌ها با مراجعه به واحد‌های صنفی مدعی می‌شوند که قادر به صدور مجوز برای برگزاری موسیقی زنده در اماکن عمومی از جمله سفره‌خانه‌ها هستند و به این ترتیب از صاحبان واحد‌های صنفی در شمال تهران از جمله دربند، درکه، فرحزاد، نیاوران، تجریش اخاذی می‌کنند.

وی تصریح کرد: در بررسی دقیق توسط پلیس امنیت، قلابی بودن این مأمور‌ها محرز شد که ضمن شناسایی متهمان پرونده، متهم اصلی در محدوده منطقه سعادت‌آباد بازداشت شد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف مقادیری مهر و سربرگ اداره‌جات مختلف و سلاح سرد از مخفیگاه متهم، متذکر شد: متهم برای رسیدگی به پرونده تحویل مراجع قضایی شده است.

ذوالقدری با اشاره به تلاش پلیس امنیت برای بازداشت سایر متهمان این پرونده، خاطرنشان کرد: متهم اصلی پرونده پیش از نیز سابقه کیفری در همین زمینه داشته است.

انتهای پیام/

دستگیری ماموران قلابی در شمال پایتخت

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *