انقلابی بودن افراد و سازمان‌ها لازم و ملزوم یکدیگر است

انقلابی بودن افراد و سازمان‌ها لازم و ملزوم یکدیگر استبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات ۱۵) با اشاره به نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت: امام بزرگوار ما انقلابی را معماری کردند که امروز بحمدالله اثرات آن در منطقه و جهان نمایان است.

وی “انقلابی بودن” را تنها راه استمرار و تداوم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: انقلابی بودن هم ناظر به تک تک افراد است و هم ناظر بر سازمانی که در آن حضور دارند و اینها به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر عمل می کنند.

غیب‌پرور در ادامه با اشاره به برنامه‌های اعتلایی بسیج اظهار داشت: اگر اعتلای بسیج اتفاق بیافتد هم بعد انقلابی آن حفظ خواهد شد و هم منجر به شکوفایی بیش از پیش بسیج می شود.

وی از کیفی سازی ۱۵۰ هزار حلقه صالحین در سال ۹۶ خبر داد و گفت: امسال در بسیج در کنار فعالیت و حضور در حلقه های صالحین، حضور در اردوهای جهادی، فعالیتهای فرهنگی، هنری و … نیز تعریف و ابلاغ شده است.

غیب پرور با تأکید براینکه امروز هرکس دلش با انقلاب و نظام است بسیجی به شمار می‌رود، اظهار داشت: ظرف بسیج باید به قدری بزرگ باشد که تمامی دوست داران اسلام در آن جای بگیرند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان ارتقای اثربخشی بسیج در سطح جامعه را از مهمترین رویکردهای بسیج عنوان و با اشاره به نقش ویژه مساجد در جامعه انقلابی گفت: مساجد می‌بایست محور اقدامات ما قرار گرفته و دوباره نقش آفرینی اوایل انقلاب را داشته باشند.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *