انتشار اطلاعات تحصیلی مدیران‌عامل و اعضای هیأت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ‌های تابعه

انتشار اطلاعات تحصیلی مدیران‌عامل و اعضای هیأت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ‌های تابعهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره راه‌اندازی سامانه شفافیت صندوق بازنشستگی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«رشته‌های تحصیلی همگی محترمند، اما کیفیت ضعیف و نیز بی‌ارتباط بودن برخی مدارک تحصیلی با حوزه کاری حیرت آور است!  متاسفم برای بنگاه‌هایی که بواسطه بی‌کفایتی و لابیگری برخی از مدیران زیانده شده‌اند؛ و متاسفم برای متخصصین و نخبگانی که در صف خدمت به کشور، پشت چنین مدیرانی مانده‌اند و صندوق بازنشستگی از خدمات آن‌ها محروم مانده است. ان‌شاءالله اجازه ادامه این وضع را نخواهیم داد و وضعیت اصلاح خواهد شد.

رشته‌های تحصیلی همگی محترمند، اما کیفیت ضعیف و نیز بی‌ارتباط بودن برخی مدارک تحصیلی با حوزه کاری حیرت آور است! متاسفم برای بنگاه‌هایی که به واسطه بی‌کفایتی و لابیگری برخی از مدیران زیانده شده‌اند؛ و متاسفم برای متخصصین و نخبگانی که در صف خدمت به کشور، پشت چنین مدیرانی مانده‌اند و صندوق بازنشستگی از خدمات آن‌ها محروم مانده است. ان‌شاءالله اجازه ادامه این وضع را نخواهیم داد و وضعیت اصلاح خواهد شد.»

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *