انتخابات یکی از افتخارات کشور ماست

انتخابات یکی از افتخارات کشور ماستبه گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در حاشیه یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای از پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه ارتباط مستقیمی بین ستاد انتخابات در وزارت کشور با همه حوزه‌ها برقرار است و ۹۸ درصد صندوق آنلاین هستند. تشخیص هویت به صورت الکترونیکی انجام می شود و امیدواریم وزیر کشور تلاش خود را دو چندان کنند تا در سال ۱۴۰۰ رای گیری دیجیتال را شاهد باشیم .

رئیس جمهور بیان کرد: انتخابات علی رغم همه سختی‌ها و مشکلات جنگ سر موعد خود انجام شد و این یکی از افتخارات کشور ماست. امام بزرگ ما بسیار حساس بود که انتخابات به موقع و باشکوه برگزار شود، شما می‌بینید که هیچگاه فاصله‌ای بین مجالس نبوده و کامل متصل هستند و پس از یکدیگر شروع به کار می‌کنند، این در تاریخ دموکراسی چندان نظیر ندارد.

او افزود: خوشحالیم که یازدهمین مجلس شورای اسلامی به دست مردم ما تشکیل می شود و امیدواریم بهترین‌ها به مجلس شورای اسلامی یازدهم راه پیدا کنند.

روحانی اظهار کرد: چیزی که خواست مردم است این است که مجلسی پرشورتر داشته باشیم و مردم شاهد این باشد که مشکلات آنها زودتر حل می‌شود و نسبت به نظارت مقید به قانون است و ان‌شاءالله شاهد مجلس خوبی خواهیم بود.

این خبر در حال تکمیل است/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *