امروز تقویت اقتصادی، نقطه‌ کلیدی و دارای اولویت کشور است/انتخابات باید سالم، با امنیت و با گستردگی انجام بگیرد/همه باید قدر انتخابات را بدانند

امروز تقویت اقتصادی، نقطه‌ کلیدی و دارای اولویت کشور است/انتخابات باید سالم، با امنیت و با گستردگی انجام بگیردبه گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در ایام گرامیداشت روز ارتش، جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا دیدار کردند.
 

رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان ارتش فرمودند: امروز تقویت اقتصادی، نقطه کلیدی و دارای اولویت کشور است.

ایشان افزودند: همه باید قدر انتخابات را بدانند؛ انتخابات را گرامی بداریم؛ انتخابات باید سالم، با امنیت، با سلامت و با گستردگی انجام بگیرد.

فرمانده کل قوا گفتند: ان‌شاالله به توفیق الهی همین‌جور خواهد شد. علی‌رغم دشمنانی که مدام وسوسه می‌کنند. کسانی که رسانه‌های بیگانه را می‌بینند می‌دانند که دشمنان چطور دارند وسوسه می‌کنند که یک‌جوری انتخابات را خراب کنند.

ایشان تصریح کردند: ملت ایران انشاءالله با همین بیداری و هوشیاری که همیشه نشان دادند، در مقابل این حرکت خصمانه پیش بروند و یک انتخابات گسترده، بانشاط، با شور و شوق و سالم و همراه با امنیت ان‌شاءالله اتفاق بیفتند، این برای کشور یک ذخیره‌ای خواهد بود و کشور را مصونیت بسیاری خواهد داد. 

رهبر انقلاب فرمودند: بنده شعارهای اقتصادی را در این دو سه سال اخیر برجسته کردم برای اینکه احساس کردم دشمن از این ناحیه میخواهد ضربه بزند؛ وقتی ما مشکل اقتصادی داشته باشیم بخشهای مختلف نخواهند توانست کارهای درست خودشان را انجام بدهند.

ایشان تاکید کردند: امروز ظرفیت اقتصادی در کشور یک نقطه کلیدی و دارای اولویت است، لذاست که بنده روی این تکیه می‌کنم روی معیشت مردم تکیه می‌کنم، روی معیشت کارکنان دستگاه‌های مختلف تکیه میکنم روی معیشت کارکنان نیرهای مسلح تیکه میکنم، اینها باید دنبال بشود اینها باید با جدیت دنبال بشود.

فرمانده کل قوا گفتند: این به عهده مسئولین است. مسئولان اگر انگیزه های دشمن را نگاه کنند انگیزه بیشتری برای این کار پیدا می‌کنند.

این خبر در حال تکمیل است…
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *