اغتشاشات اخیر فتنه فرصت طلبانه دشمن علیه جمهوری اسلامی بود

نماینده مردم پیشوا در پیش خطبه‌های نمازجمعه تهران:

به گزارش  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در پیش خطبه‌های نمازجمعه تهران گفت: امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه زمین گیر شدند و نمی توانند سیاست های استکباری خود را اعمال کنند.

وی افزود: دشمنی اینها روزبه روز علیه ایران و انقلاب اسلامی افزایش یافته و منابع ملت ایران را هدف قرار داده است.

نقوی حسینی بیان کرد: تمامی فتنه های دشمنان علیه ایران اعم از فتنه اقوام، فتنه گروه های تروریستی، فتنه جنگ تحمیلی، فتنه ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، فتنه ۸۸ و … با هوشیاری و پایداری ملت ایران خنثی شده است.

نماینده مردم پیشوا در مجلس اظهار کرد: دشمن داعش را پایه گذاری کرد تا جنگ مذهبی در جهان اسلام راه بیندازند اما این فتنه ریشه کن شد و برای آنها این شکست قابل پذیرش نیست.

وی تصریح کرد: فتنه آشوب و اغتشاش، فتنه فرصت طلبانه دشمن علیه جمهوری اسلامی بود که با تیزهوشی مقام معظم رهبری و خردورزی مردم خاموش شد.

نقوی حسینی افزود: مردم گرفتار هستند و مشکلات اقتصادی دارند، گرانی ها لجام گسیخته شده و تولید با مشکل مواجه است اما این اعتراضات نباید مورد بهره برداری دشمن واقع شود.

این نماینده مجلس اظهار کرد: دشمن همه نیروهای خود را برای استفاده از این اعتراضات بسیج کرد و دست به هم دست هم دادند تا از این نمد اعتراض کلاهی برای خود بدوزند و امنیت کشورمان را به خطر بیندازند.

وی ادامه د اد: این فتنه طراحی شده بود و کادر داشت اما ملت ایران بار دیگر به صحنه آمدند و بین اعتراض و اغتشاش تفکیک ایجاد شد.

نماینده مردم پیشوا در مجلس با بیان اینکه اغتشاشات منبع خارجی داشت و تمام رسانه و فضای مجازی غرب برای این اغتشاشات فعال بود، گفت: محور فتنه اغتشاش خشونت طلبی و ایجاد آشوب بود و این اغتشاشات سازمان یافته بود که از شهرستان های کوچک آغاز شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: ترامپ به همه ملت ایران و انقلاب اسلامی توهین کرده است بنابراین عقل حکم می کند که در همه امور خلاف نظر دشمن حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه امروز رضایتمندی عمومی محور امنیت ملی کشور است و همه باید برای حل مشکلات تلاش کنیم: بیان کرد: ما با اعتراض مخالف نیستیم و در برخی امور حق مردم است اما باید بین اعتراض و اغتشاش تفاوت قائل شد.

در حال تکمیل….

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *