اعزام ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به خاک عراق برای جابجایی زائران اربعین

خبرنگار: عبدی// اعزام 500 دستگاه اتوبوس به خاک عراق برای جابجایی زائرینپیمان سنندجی مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص برنامه این شرکت برای خدمات‌دهی مراسم اربعین گفت: سال گذشته با استناد به مصوبه شورای شهر تهران، مقرر شد خدماتی در خاک عراق به زائرین اربعین ارائه دهیم.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی و با همکاری شهرداری کرج و مشهد، برای مسیر مرز مهران تا نجف اتوبوس اختصاص دادیم. همچنین تریلی‌هایی از شرکت آزادگان برای این مسیر تعبیه شد و با ایجاد خط، جابجایی‌های لازم انجام شد.

سنندجی با بیان اینکه امسال نیز برنامه‌ریزی مانند سال گذشته صورت می‌گیرد، گفت: از ۲۹ و سی‌ام مهر ماه در مسیر مرز مهران در خاک عراق اتوبوس‌ها زائرین را به شهر کوت و سپس به نجف اشرف منتقل می‌کنند.


بیشتر بخوانید: خدمات خروج موقت خودرو برای زائران اربعین حسینی رایگان شد 


مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه سال گذشته ۵۵۰ دستگاه اتوبوس به منظور جابجایی زائرین به عراق اعزام شدند، گفت: امسال نیز ۵۰۰ دستگاه با هماهنگی شهرداری تهران، کرج و مشهد برای این امر اختصاص یافته است.

وی در خصوص هزینه جابجایی زائرین گفت: بنابر مصوبه وزارت کشور، نرخ جابجایی با تخفیفات ویژه‌ای محاسبه می‌شود که در مسیر از زوار اخذ می‌شود.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *