از برنامه های امپراطوری رسانه ای استکبار، خالی کردن دل مردم جهان است

از برنامه های امپراطوری رسانه ای استکبار خالی کردن دل مردم جهان استبه گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه‌های سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی عضو مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان قدس رضوی در چهارمین مراسم سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی که عصر امروز یکشنبه ۲۹ مهرماه در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد، گفت: این مجلس به احترام عالمی انقلابی و سیاست مدار و چهره ای خدا خواه و مردم دوست تشکیل شده، پس بهتر است سخن از علم و عالم داشته باشیم.

وی ادامه داد: عالم و فقیه کسی است که دین در درون و بیرون او نقش بسته باشد و خدا نوری در درون او قرار داده باشد که خوب ببیند، خوب بفهمد و خوب عمل کند و بداند هرآنچه در عالم وجود دارد آفریده خداست.

رئیسی با بیان اینکه عالمان دین تنها خدا را در عالم موثر می داند ادامه داد : عالمان دین تنها از خدا می خواهند و فقط از خداوند می ترسند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز یکی از برنامه های امپراطوری رسانه ای استکبار خالی کردن دل مردم جهان است و می خواهند به مردم القا کنند که شما نمی توانید، اظهار کرد: آنها می خواهند به مردم یمن، سوریه و … القا کنند که سرنوشت شما آن چیزی است که ما مشخص می کنیم.

وی افزود: آن چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که روشنفکران حقیقی، نه آن کسانی که می خواهند جامعه را به سمت غرب ببرد، شهدای ما هستند که جامعه را به خوبی شناختند و عمل کردند. روشنفکر در جامعه بد تعبیر شده است. روشنفکر باید جامعه را به خوبی بشناسد و اگر دید افکار منحرف جامعه را تهدید می کند، پیش از دیگران آگاهی ببخشد و از مرز های فکری و فرهنگی کشور دفاع کند.

در حال تکمیل…

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *