از اعتراضات و مطالبان به حق مردم حمایت می‌کنیم/ اغتشاش و اغتشاشگران محکوم هستند

رئوفیان در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

////////////////////////////////////ابوالقاسم رئوفیان فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به اغتشاشات اخیر اظهار کرد: اغتشاش و اغتشاشگران محکوم هستند، زیرا مردم، مجلس، دولت و قوه قضائیه اغتشاش را ما برنمی‌تابند.

او ادامه داد: اغتشاشگران که با اقدام خود امنیت ملی کشور را به خطر می‌اندازند، نمی‌توانند دایه دوستی با مردم داشته باشند، اغتشاشگران با دشمنان ملت همراهی می‌کنند، دشمنانی که در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و از این سو اغتشاشگران از طرف دشمنان جمهوری اسلامی حمایت می‌شوند.

رئوفیان تصریح کرد: قطعاً صف اغتشاشگران از مردمی که نسبت به دولت و مشخصاً افزایش نرخ بنزین اعتراض دارند از اغشاشگران جداست، از سال ۹۶ که مجلس افزایش نرخ بنزین را تصویب کرد، قیمت حامل‌های انرژی و بنزین باید هر سال درصدی فزایش پیدا می‌کرد و اگر دولت این کار را انجام می‌داد، ما در سال ۹۸ دیگر این مشکل را نداشتیم.


بیشتر بخوانید:  ۹ دی بعد از ۲۲ بهمن و تسخیر لانه جاسوسی انقلاب سوم بود/ کشور ما فتنه‌خیز است


فعال سیاسی اصولگرا گفت: وقتی اتفاق غیرمنتظره افزایش نرخ بنزین مردم را به یکباره شوکه کرد، مردم هم اعتراض کردند، منتها دشمن که از سال‌ها پیش سناریوی آشوب را طراحی کرد بود، از این فرصت قصد سوءاستفاده داشت و به عوامل خود ماموریت داد تا  در سطح کشور آشوب و اغتشاش به وجود آورند که به نتیجه نرسید.

او با بیان اینکه اغتشاش و اغتشاشگران محکوم هستند، گفت: از اعتراضات و مطالبات به حق مردم حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *