ارتش سوریه به تروریست‌ها در غوطه شرقی هشدار داد

به گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ارتش سوریه با ریختن اطلاعیه‌های هشدارآمیز بر فراز مناطقی از غوطه شرقی، از تروریست‌ها خواست تسلیم شوند.

 این اطلاعیه ها بر فراز مناطق حرستا، عربین و دوما به عنوان بزرگترین شهرهای غوطه شرقی ریخته شد و فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در این اطلاعیه ها از تروریست ها خواست از آخرین فرصت استفاده کنند و تسلیم شوند.

در این اطلاعیه ها که با عنوان ربع ساعت پایانی، آمده است: زمان حقیقت فرا رسیده است … ارتش سوریه دارد می‌رسد، به خودت فکر کن … با انتظار بیشتر، جانت را از دست می دهی … سلاحت را بر زمین بگذار … مردد نباش، زمان زیادی نداری.

گروه های تروریستی موجود در منطقه حرستا هفته گذشته برخی مراکز و نقاط حضور نیروهای ارتش سوریه را هدف حمله خود قرار دادند.

به دنبال این حمله، ارتش سوریه با هدف شکستن محاصره نیروهای خود در پادگان ادوات، از پنجشنبه گذشته حملاتی را علیه تروریست‌های موجود در این منطقه آغاز کرده است.

پادگان ادوات بزرگترین پادگان نظامی ارتش سوریه در غوطه شرقی استان ریف دمشق است و در حد فاصل بین حرستا و عربین قرار دارد .

ارتش سوریه در چند روز گذشته پیشروی چشمگیر و مستمری در اطراف این پادگان داشته و توانسته نقاط متعددی از آن را پس بگیرد.

گفتنی است سوریه از هفت سال پیش تاکنون درگیر جنگ با گروه های تروریستی – تکفیری مورد حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی، عربستان و برخی از کشورهای منطقه است.

ارتش سوریه به تروریست‌ها در غوطه شرقی هشدار داد

انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *