اجرای طرح «همبازی-هدیه‌ای برای بچه‌های ایران»

اجرای طرح «همبازی-هدیه‌ای برای بچه‌های ایران»

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید ابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به تفاهم نامه همکاری کمیته امداد با شرکت ملی پست ایران، گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا، به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جهت اجرای جشن ملی عاطفه‌ها امسال به علت همزمانی با ایام ماه محرم و صفر تحت عنوان “شور عاطفه‌ها” از ۲۲ شهریور ماه آغاز شده و تا ۱۱ مهر ماه ادامه دارد، برای جمع آوری کمک‌ها و هدایای تحصیلی مردم به دانش آموزان نیازمند در سال جاری، تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و شرکت ملی پست ایران منعقد شده است.

وی افزود: در همین جهت علاوه بر مراکز نیکوکاری و ادارات امداد استان تهران با همراهی و همکاری عزیزان زحمتکش در اداره کل پست استان تهران کمک‌ها و هدایای مردم نوعدوست برای اهداء به دانش آموزان نیازمند جمع آوری خواهد شد.

پرپنچی ادامه داد: در سه روز پایانی”شور عاطفه‌ها” از تاریخ نهم لغایت یازدهم مهرماه با همکاری شرکت پست استان تهران و استقرار خودرو‌های آن مجموعه که با نصب برچسب «همبازی-هدیه‌ای برای بچه‌های ایران» در میادین و خیابان‌های اصلی مستقر هستند، نسبت به جمع آوری هدایا، کمک‌های مردمی و انتقال آن به ادارات امداد اقدام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اعلام پایگاه‌های استقرار خودرو‌های شرکت پست استان تهران، بیان کرد: خودرو‌های شرکت پست در شش پایگاه شهر تهران از جمله میدان دوم تهرانپارس، میدان تجریش، میدان شهر ری (میدان حرم حضرت عبدالعظیم)، سبزه میدان، میدان صادقیه و میدان شهید تهرانی مقدم (کاج سابق) درسعادت آباد استقرار خواهند یافت.

وی ابراز امیدواری کرد: امید است با همراهی مردم نوعدوست همانند سنوات گذشته بتوانیم شرایط مناسبی برای تحصیل آینده سازان کشورعزیزمان به وجود آوریم.

پرپنچی به روش‌های الکترونیکی به منظور جمع آوری کمک‌های نقدی برای دانش آموزان نیازمند، اشاره کرد و گفت: مردم نوعدوست می‌توانند از طریق شماره‌گیری درگاه‌های ذیل با تلفن همراه، کمک‌های نقدی خود را برای تأمین ملزومات آموزشی دانش آموزان نیازمند اهداء کنند.

او با بیان اینکه هموطنان می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۲۱۸۸۷۷ و شماره گیری با تلفن ثابت ۷۳۵۵ و درج عدد ۱۶ کمک‌های خود را واریز کنند، گفت: همچنین با استفاده از شماره حساب ۲۰۰۸‏-۰۰۰۰‏-۹۹۷۹‏-۶۰۳۷ کمک‌های خود را می‌توانید به حساب کمیته امداد استان واریز کنید.


بیشتر بخوانید

برگزاری شورعاطفه با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند


انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *