آخرین جزئیات از احداث پهنه رودکی/ ساخت مسیر نابینایان در پیاده راه شهریار

سمیه فدایی نژاد معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه احداث پهنه رودکی از سال گذشته مطرح شد، اظهار کرد: احداث پیاده راه شهریار یکی از مواردی بود که در پهنه رودکی به آن توجه شد که احداث فاز اول آن نزدیک به ۹ ماه به طول انجامید.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری تهران با تأکید بر اینکه احداث فاز اول پیاده راه حد فاصل خیابان حافظ تا خارک است، افزود: کف و جداره سازی از اقدام‌های سازمان زیباسازی شهرداری تهران در این معبر است که در کنار آن نیز به بحث مبلمان شهری و نورپردازی توجه شده است.

فدایی نژاد ادامه داد: قرارگیری تالار وحدت، دبیرستان موسیقی از جمله مواردی است که حساسیت‌ها در احداث معبر را بالا برد و باید به این نکته تأکید کنم که سازمان زیباسازی شهرداری تهران با جدیت طرح توسعه فضای عمومی و پیاده راه را دنبال می‌کند.

او تصریح کرد: در احداث پیاده راه شهریار به دنبال این هستیم تا معبر برای نابینایان نیز مناسب سازی شود.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که پهنه رودکی چه زمانی آماده بهره برداری است؟، گفت: در چند روز گذشته تلاش‌های بسیاری انجام شد تا کارهای باقی مانده پهنه رودکی انجام شود و بر اساس برنامه ریزی انجام شده می‌توان در چند روز آینده پهنه رودکی را افتتاح کنیم.


بیشتر بخوانید:


انتهای پیام/

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به ثبت نظر خود میباشید?
نظر خود را در زیر ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *